התקשרו עוד היום
shutterstock_629016812
אור הרשב"י

אור הרשב"י

סיפורים מרתקים מתוך המגזין של ישיבת אור הרשב"י

ראיון עם מרדכי פרש ממעלה אדומים

“ארבע שנים הדירה עמדה למכירה”

ראיון עם מרדכי פרש ממעלה אדומים שזכה לראות את הישועה מרשב”י בתוך שבועיים

את מרדכי פרש ממעלה אדומים, פגשנו לשיחה קצרה. מי שהזמין את הפגישה הזו היה דווקא מרדכי, שהרגיש צורך עז לפרסם את הסיפור שלו. סיפור קטן ופשוט מהחיים, אך סיפור כזה שמראה את כוחו של רשב”י לעזור לכל אחד ואחד, גם בדברים הפשוטים של היומיום.

מה הקשר שלך עם רשב”י הקדוש?

למירון אני זוכה להגיע בהזדמנויות רבות, ותמיד אני רואה את ישיבת המקובלים אור הרשב”י  במירון, כל הזמן היה לי רצון להיות גם כן חלק ממשפחת הרשב”י, אך כל פעם הייתה סיבה אחרת שגרמה לי לפספס את ההזדמנות. יום אחד התקשרה מוקדנית מישיבת המקובלים והציעה לי להצטרף למשפחת הרשב”י ולתיקונים של המקובלים. הרגשתי שזה הזמן להתחבר למשפחה ועשיתי זאת בשמחה.

חוץ מהרצון שלך לשמירה מרשב”י, מה עוד גרם לך לרצות להיות מחובר למשפחה?

זה ישמע מצחיק, אבל העמדתי את רבי שמעון במבחן… היה לי בית ב”הר חומה” שבמשך 4 שנים! לא הצלחתי למכור. כל המתווכים שהגיעו לראות את הבית אמרו לי שהם לא מבינים למה אני לא מצליח למכור. היה לי בית גדול ויפה, מרשים ומרווח, וגם דרשתי מחיר סביר. מה שייאש אותי היה שהשכנים מסביבי שמכרו דירות במחירים מופרזים יותר, הצליחו למצוא קונים בתוך פרק זמן קצר, ואני 4 שנים הייתי תקוע עם הדירה הזו, ולא יכולתי להתקדם לשום דבר, אני לא צריך לתאר לכם איזה יאוש אתה מרגיש כל פעם מחדש בלהראות לעוד קונה ועוד קונה והכל לא הולך, 4 שנים!!.

ואז מתקשרת המוקדנית…

ממש כך. יום אחד התקשרה המוקדנית מישיבת המקובלים ואמרתי לעצמי: “מה אני יכול להפסיד. אם בזכות הצדיק אני אמכור את הדירה מצוין, ואם לא, אז תמכתי בישיבה של רשב”י הקדוש”.

ומכרת את הדירה?

זה פשוט לא יאומן. אנשים ששומעים את הסיפור הזה פשוט לא מאמינים אבל זו עובדה. תוך שבועיים מהיום שהתחברתי למשפחה, הבית נמכר. כיוון שרציתי להעמיד את רשב”י ב”מבחן”, גם לא פרסמתי את הדירה. הקונים של הדירה הגיעו מפרסום שהם ראו חצי שנה לפני… וקנו את הדירה במחיר שרצינו.

ומה המסר שלך לכל הקוראים?

אני העמדתי את רבי שמעון בר יוחאי במבחן. זכיתי לקבל את האילן הקדוש ומקובלי השיבה ערכו עבורי את התיקון בכל לילה ולילה וברוך ה’ וזכיתי לראות את הישועה בתוך שבועיים בלבד. כל מי שרוצה לזכות לישועה, שינסה את כוחו של רשב”י הקדוש. אין לו מה להפסיד. מניסיון.

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן