התקשרו עוד היום
shutterstock_1031071858
אור הרשב"י

אור הרשב"י

סיפורים מרתקים מתוך המגזין של ישיבת אור הרשב"י

ראיון מיוחד עם עדי פרנקל

ראיון מיוחד עם עדי פרנקל שגילה את כוחו של רשב”י בתוך חדר הניתוח  

“נכנסתי לניתוח בלא שום חשש”

ראיון מיוחד עם עדי פרנקל שגילה את כוחו של רשב”י בתוך חדר הניתוח  

בבית הכנסת בירושלים פגשנו את עדי פרנקל, כשהוא מזמזם לעצמו את מילות השיר: “טוב להודות לה’… להגיד בבוקר חסדך”. מי שישמע את סיפורו המדהים, כנראה שגם הוא בעצמו לא יוכל להפסיק לזמזם את המילים הללו בכל הזדמנות. “כל ביטוי שתגידו, לא יבטא באמת את גודל הנס שחווינו”, אומר עדי פרנקל בהתרגשות.

אז איך הכל התחיל?

מר פרנקל: “בערך שבועיים לפני פסח בשנה שעברה הלכתי לרופאת-משפחה בעקבות פריחה שהחלה להופיע על גופי. כבר שנים רבות שאשתי מבקשת ממני ללכת ולהיבדק בעקבות סימנים אחרים שהיו על גופי, אך לא התייחסתי כלל לדבריה. כשהחלטתי כן לגשת לבדיקה, היה זה אך ורק בכדי לרצות את אשתי. לא שיערתי לרגע את מה שעתיד להתרחש. ברגע שהרופאה ראתה את הפריחה היא נבהלה ושלחה אותי במקום לבדיקות. מיד לאחר הבדיקה הרפואית עשיתי ביופסיה, והאבחנה בישרה על מה שחששנו… גידול בעובי של כששה מילימטרים…

תוך חודשיים כבר נכנסתי לניתוח הראשון. היו אלו ימים לא פשוטים כלל וכלל עבורי ועבור המשפחה. בביופסיה שלאחר הניתוח גילו עוד גידול בגוף ועוד גרורה קטנה, והוחלט על ניתוח נוסף.

היו לך חששות לפני כל ניתוח?

בדרך הטבע כשאדם נכנס לניתוח הוא מלא בחששות וחרד מפני התוצאות וההשלכות. אבל כששאלו אותי לפני חודש חברים מהעבודה מה הרגשתי לפני הניתוח, אמרתי להם שנכנסתי לניתוח ללא פחד וללא חשש. כי לפני התפילה העברתי את שמי לתפילות של המקובלים לילה לילה, וזה נתן לי את הביטחון, כי ידעתי שבקבר הרשב”י מתפללים ונלחמים עבורי, הייתי בטוח ומלא אמונה בכוח התפילות והמקובלים שהכל יעבור בשלום.

ומה מצבך כיום?

ב”ה הבראתי מהמחלה הנוראה. הניתוח עבר בשלום וחזרתי לעבוד ולתפקד כאחד האדם.

איך הגעת לרשב”י הקדוש?

“לרשב”י הקדוש הגעתי ממש במקרה. ראיתי את המגזין ניסים של המשפחה של רשב”י והסיפורים המדהימים גרמו לי לרצות להיות חלק מהמשפחה. אצלנו במשפחה כבר כולם יודעים שכאשר צריך משהו, מתקשרים לרשב”י וזוכים לישועה. ואני חוויתי זאת על בשרי.

האם יש לך מסר מיוחד?

אני רוצה לומר לכולם שהכל לטובה, וכאשר נאחזים באמונה ובתפילת הצדיקים, אין דבר שאי אפשר לעמוד בפניו. ואני הרגשתי זאת בכל התקופה. גם בזמן הניתוחים המורכבים והבדיקות המתישות שעברו בשלום, וגם שכל הניתוחים היו בלא טיפת כאב. קמתי לאחר הניתוח ולא הרגשתי כלום.

אני בטוח שזה רק בזכות התפילות של המקובלים על קבר הרשב”י, ואני מבקש ממכם לספר את הסיפור הזה לכל עם ישראל, ולחזק את כל החולים שידעו שיש ניסים וישועות בזכות רבי שמעון בר יוחאי ואני אומר לכם אם יש לכם מכר ידיד או קרוב משפחה שחולה ספרו לו את הנס שלי, רבי שמעון לא שוכח ולא זונח אף אחד בעולם.

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן