התקשרו עוד היום
shutterstock_107333819
אור הרשב"י

אור הרשב"י

סיפורים מרתקים מתוך המגזין של ישיבת אור הרשב"י

סוד סגולת נר הרשב”י הקדוש

לכל ישועה – נר מיוחד!

רק רשב”י הקדוש יכול לשנות לך את החיים!

המספרים מדברים בעד עצמם:

רק בשנה האחרונה מעל 6,400 ניסים וישועות בזכות ‘נר הרשב”י הקדוש’!!!

1,750 רווקים ורווקות שהיו מיואשים לגמרי, הדליקו את ‘נר הרשב”י הקדוש’ ביום ל”ג בעומר – והתחתנו!!!

1,240 חולים במחלות קשות אשר התייסרו בייסורים קשים, הדליקו את ‘נר הרשב”י הקדוש’ ביום ל”ג בעומר – והתרפאו!!!

2,450 אנשים, אשר היו זקוקים לישועה דחופה בפרנסה, בנחת מהילדים, בשלום בית ובשאר ענייני החיים, הדליקו את ‘נר הרשב”י הקדוש’ ביום ל”ג בעומר – וזכו לישועה!!!

970 הורים שציפו בכאב לחבוק ילד משלהם, הדליקו את נר הרשב”י הקדוש ביום ל”ג בעומר – וזכו השנה לבכי של תינוק בביתם!!!

כל הפרטים והסודות על ‘נר הרשב”י הקדוש’ שמחולל הדים עצומים בעולם כולו

ההבטחה של רשב”י הקדוש על יום ל”ג בעומר!

בעוד מספר ימים נעמוד כולנו ביום הקדוש, יום ל”ג בעומר, יום הילולת מגלה תורת הקבלה והזוהר, התנא האלוקי מושיען של ישראל רבי שמעון בר יוחאי. על יום זה הבטיח רבי שמעון בר יוחאי בספר הזוהר הבטחה נוראית! כי ביום זה רבי שמעון בעצמו יבטל דינים קשים מעם ישראל!!!

יום ל”ג בעומר הוא יום הניסים והרחמים של עם ישראל!

בכל הדורות ידעו כולם כי יום ל”ג בעומר הוא יום הניסים של עם ישראל, ולכן גדולי עולם היו נוסעים חודשים רבים על גבי חמורים כדי לערוך את התיקונים הקדושים בקבר רבי שמעון בר יוחאי. יום זה ידוע על פי הקבלה כיום של ניסים וישועות ופתיחת המזל, גם לאנשים שעל פי דרך הטבע אין להם סיכוי.

 גם בזמננו זוכים לראות ניסים עצומים בזכות ‘נר הרשב”י הקדוש’

“הזוהר הקדוש” גילה לעם ישראל את סודות הקבלה הקדושים שכל אדם יכול לזכות בזכותם לנס וישועה. סוד “נר הרשב”י הקדוש”, מחולל ניסים עצומים בעולם כולו. הנר, המוכן משיירי נר התמיד, הדולק למעלה מ-400 שנה מעל קברו של רבי שמעון בר יוחאי, הוא הדבר הגדול ביותר מתורת הקבלה ליום ל”ג בעומר, המסוגל להשפיע ניסים ורחמים עצומים לכל מי שזוכה להדליק אותו.

כל מי שזכה להדליק את ‘נר הרשב”י הקדוש’ זכה לישועה ונס!

מהיום שבו החלו המקובלים במירון לחלק את נר הרשב”י הקדוש, החל בעם ישראל גל של ניסים שלא היה מעולם! מאות מעוכבי זיווג זכו להתחתן! מאות זוכות המצפים לילדים, זכו לחבוק תינוק קטן וחמוד! מאות חולים זכו לקום ממיטת חוליים. ואלפים רבים זכו לשמחה, נחת והצלחה בחייהם!

אל תוותרו על ‘נר הרשב”י הקדוש’ עבור הישועה שלכם!

זה הזמן לעצור הכל! הישועה שלכם קרובה מתמיד! מקובלי הישיבה במירון הכינו מאות נרות בלבד, אותם יחלקו בימים אלו לעם ישראל הזקוק לישועה ונס! לכל נר ונר יש כוח שונה לפעול בעבור הישועה לה אתם זקוקים. על נר הרפואה כיוונו המקובלים כוונות קודש מיוחדות המסוגלות לרפואה. על נר הזיווגים עשו המקובלים הקפות קודש מסודות הקבלה הפותחות את על השערים. על נר הילדים נעשו תיקונים טמירים כדי שיועיל במיוחד לזקוקים לילדים.

את ‘נר הרשב”י הקדוש’ ידליקו המקובלים יחד עם עמך בית ישראל ביום ההילולא, יום ל”ג בעומר, ויכוונו את כוונות הקודש על מנת שכל אחד ואחת מעם ישראל שיזכה להדליק את נר הרשב”י הקדוש, יזכה לישועה ונס!

יש קונה עולמו בשעה אחת!

בעקבות אלפי הניסים שלהם זכה עם ישראל בזכות נר הרשב”י הקדוש, פרסמה ישיבת המקובלים “אור הרשב”י” זו השנה השביעית את “מגזין הניסים” ובו אלפי עדויות אישיות ומרגשות על אנשים אשר היו על סף ייאוש, וזכו לתקווה ונס בזכות נר הרשב”י הקדוש.

 

אח יקר! אחות יקרה!

דעו לכם ש’נר הרשב”י הקדוש’ הוא הדבר הקדוש והמסוגל ביותר מתורת הקבלה. זהו הנר שיכול לשנות לכם את החיים! הנר המסוגל הושיע עד היום אלפים מעם ישראל, ובעזרת ה’ הוא גם יושיע אתכם.

אתם יכולים להניח  את המגזין, ולהמתין שנה— ועוד שנה—

ואתם יכולים לעצור כעת הכל, לחייג לישיבת המקובלים ולדרוש לקבל את ‘נר הרשב”י הקדוש’. כי הנר הזה, הוא הדבר היחיד שיכול לשנות את מזלכם לטובה, ולהגשים את משאלת לבכם עוד השנה!!!

קריאת קודש מגדולי ומקובלי הדור!

“כל מי שיתחבר לרבי שמעון בר יוחאי וידליק את ‘נר הרשב”י הקדוש’ ביום ל”ג בעומר – יוושע!”

וכך כתבו המקובלים: “זכינו וראינו בעיניים כי כל מי שזכה וקיבל את ‘נר הרשב”י הקדוש’ בקשתו התגשמה, אלפי אנשים אשר היו במצבים קשים מאוד, ביניהם חולים במצבים קשים, רווקים ורווקות שכבר אבדו תקווה, והם זכו וקיבלו את הנר הקדוש, ראו ישועה שלא כדרך הטבע. כי אורו של רבי שמעון מעלה את האור בכל פינה חשוכה ומבטל את צרותיהם של עם ישראל”.

בהמשך מבטיחים המקובלים, כי מיום ל”ג בעומר ומעמד הדלקת נר הרשב”י הקדוש, ימשכו התפילות והתיקונים לילה לילה עבור כל שם ושם עד שתבוא הישועה! וכך הם כותבים: “מיום ל”ג בעומר בו נערוך עבור כל איש ואשה את התיקון הקדוש ומעמד הדלקת הנר, אנו מתחייבים לבקוע רקיעים ולחצוב שערי שמיים בעבור כל שם ושם שיירשם לתיקון הקדוש, בכל לילה בשעת חצות הלילה, שהוא הזמן המסוגל ביותר לפעול ישועה בעבור האדם, עד שנתבשר בבשורות טובות אמן”.

אלפים כבר נושעו! כעת תורך!

לקבלת הנר ברגע זה

חייג כעת!

1700-55-80-80

 

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן