התקשרו עוד היום
shutterstock_107423522
אור הרשב"י

אור הרשב"י

סיפורים מרתקים מתוך המגזין של ישיבת אור הרשב"י

נר הרשב”י הקדוש

המקובל רבי יעקב הכהן: “סוד ‘נר הרשב”י הקדוש‘ ידוע עוד מרבינו האר”י הק’ זיע”א והוא סוד ‘נר ה’ נשמת אדם’, בתיקון ‘נר הרשב”י הקדוש‘ של יום ל”ג בעומר מכוונים המקובלים את סוד ישועתו של רשב”י הקדוש, ובכל זמן הכנת הנר מכוונים המקובלים בלימוד הזוהר  לפעול ישועה לעם ישראל. מי בזיווגים, ומי בפרנסה. מי בבריאות, ומי בזרע של קיימא!”

קבר הרשב”י – מקום הישועה של עם ישראל

בשעת בוקר מוקדמת, כשהעולם עטוף בדממה ורק ניצנים ראשונים של בוקר מפלחים את החשיכה, כבר ניצבים במערה הקדושה במירון כל מקובלי הישיבה, עטופים בטליתות, לאחר לימוד לילה שלם בסודות הזוהר, עטורים בתפילין, ומכינים לבם ונפשם לרגע הקדוש והנשגב ביותר, מעמד הדלקת ‘נר התמיד’ ויציקת השמן – נר אש התמיד הדולק כבר למעלה מ-400 שנה ברציפות מעל קברו של רבי שמעון בר יוחאי.

“נר ה’ נשמת אדם”

המקובלים נושאים תפילה שחוברה בדיוק למעמד זה, ומצרפים שמות קודש נשגבים, וקולו של ראש ישיבת-המקובלים במירון, המקובל רבי יעקב הכהן מפלח את הדממה: “אחיי ורעי! חבורה קדישא! זהו אינו רגע פשוט כלל וכלל!!! עלינו לכוון כעת בכוונות הקודש הנשגבות הידועות לנו עוד מימי האר”י הקדוש, על מנת שנזכה להיות השליחים של עם ישראל להביא להם השנה ישועה ונס, כאן מקברו של רבי שמעון בר יוחאי”.

המקובלים עומדים ועיניהם עצומות. הם מתפללים בדמעות, ומקריאים בכוונות קודש את סדר ביטול הדינים מהזוהר הקדוש. שעה זו של עלות השחר מכוונת בגלגל המזלות לסוד הבריאה ותיקון העולם. בסודות קודש הם יוצקים אל תוך כדי החרס העתיקים שמן מנר התמיד, הדולק מאות בשנים במקום הקדוש ביותר, מעל קברו של מחבר הזוהר רבי שמעון בר יוחאי, מקום בו גדולי הדורות, בהם האר”י הקדוש ותלמידיו הדליקו את נר התמיד עבור עם ישראל.

את השמן לוקחים המקובלים לעיר הקודש צפת למקום הכנת הנר. המקובלים מתעטפים בטליתות ומתחילים בסדר התיקון המיוחד.

“עננו בזכותיה דבר יוחאי עננו”

המקובלים פותחים בסדר “שבע הקפות”. על פי הקבלה מעמד זה נקרא “שבע הקפות כורתי ברית”. כאשר בכל הקפה, עורכים הם סדר תקיעות שופר וכוונות קודש לביטול דינים ולהבאת השפע, כל הקפה עם כוונות אחרות. ברגע הקדוש והנשגב, בו שערי שמיים פתוחים והמקובלים מרגישים כי הם מסוגלים לגשת למעמד הנשגב, או אז נוטלים הם את כדי החרס בהם שרוי שמן התמיד, ויוצקים אותו אל תוך המיכל הגדול. במהלך היציקה הם משתמשים בקלף מיוחד ובו שמות מלאכי השרת, אותו הם טובלים בשמן, בכל זמן עשיית הנר.

סוד המקובלים נחשף: ‘נר הרשב”י הקדוש’ ותפילות המקובלים בכל לילה למען ישועת עם ישראל!

מקובלי הישיבה דואגים באופן מיוחד – כי לכל ישועה יהיה נר מיוחד. מקובלי הישיבה עורכים כוונות וייחודים בסודות הקבלה הטמירים החל משעת יציקת השמן ועד הדלקת הנרות ממש, כאשר בכל נר ונר יש כוח לפעול ישועה במשהו אחר שהאדם צריך. מי בזיווגים, ומי בפרנסה. מי בבריאות, ומי בזרע קודש בר קיימא!

‘נר הרשב”י הקדוש’ – שינה לאלפי אנשים את החיים!

זה העת, להתחבר לכוח הקדוש ביותר מתורת הקבלה, ולהדליק את נר הרשב”י הקדוש, המסוגל לפתור כל בעיה מעם ישראל. המקובלים עורכים תיקון מיוחד על כל נר ונר, ובשכך מספר הנרות מוגבל ואין אפשרות לחלק לכל יהודי מעם ישראל. אם את/ה זקוק לישועה באופן דחוף, אל תתמהמה אף לא רגע אחד! נר הרשב”י הקדוש יכול לשנות לך את החיים – וזה הזמן לעצור הכל ולהתחבר לנר הרשבי הקדוש ולכוח הקבלה החזק ביותר בעולם!

‘נר הרשב”י הקדוש’ ותפילות המקובלים שמושיע את עם ישראל – כבר למעלה מ-400 שנה!!!

לא רבים יודעים, אבל נר הרשב”י הקדוש, מיוצר משיירי שמן התמיד, הדולק ללא הפסקה כלל וכלל כבר למעלה מ-400 שנה, מתקופת האר”י הקדוש וחבורתו, אשר הדליקו נר זה לרבי שמעון בר יוחאי, ומני אז לא פסקה ישועה מקברו של רשב”י הקדוש.

המקובלים במירון, היודעים לכוון את סודות הקבלה, יוצקים את הנרות הקדושים משיירי שמן התמיד, ובכך מביאים נס וישועה לכל איש ואשה מעם ישראל הזוכים להדליק את הנר.

כשאת/ה מדליקים את נר הרשב”י הקדוש, אתם ממשיכים על עצמם שפע של ישועה וברכה מתקופת המקובלים הקדמונים, ואתם זוכים להתחבר לכוח הקבלה החזק ביותר בעולם – הנמצא כיום אך ורק בקברו של רבי שמעון בר יוחאי במירון.

‘נר הרשב”י הקדוש’ שישנה גם לך את החיים!

לקבלת הנר ברגע זה

חייג כעת!

1700-55-80-80

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן