התקשרו עוד היום
shutterstock_599679851
אור הרשב"י

אור הרשב"י

סיפורים מרתקים מתוך המגזין של ישיבת אור הרשב"י

נר הילדים

נר הילדים ותזכה/י לזרע קודש בר קיימא!

המספרים מדברים בעד עצמם:

983 זוגות שלא זכו להיפקד בילדים, ביניהם גם רבים אשר כדרך הטבע לא היה להם כל סיכוי,

הדליקו את נר הילדים

וזכו לחבוק ילד!

הרופא התקשר ואמר: “צדקת! רשב”י מסוגל לעשות הכל!!!”

רונית כבר התרגלה לשמוע מהרופאים הכל. “אין לכם סיכוי”. “חבל על המאמצים”. “תתחילו תהליך אימוץ, זה לוקח הרבה זמן…”. אך הם לא הסכימו לוותר. במשך למעלה מ-13שנים, רונית עברה טיפולים קשים ומרים, אך הכל היה שווה לה בכדי לזכות להביא ילד לעולם.

לאחר שהתגלגל לידה עלון הניסים של רשב”י, שם קראה את סיפורם של זוג שזכה להביא ילדים לעולם לאחר 25 שנים, החליטה להתחבר ל’משפחה של רשב”י’. המקובלים הבטיחו שיעתירו עבורה יום יום עד שתגיע הישועה.

עברו ארבע שנים, ורונית לא ראתה פתח של ישועה, רונית הייתה מאוכזבת מאוד, היא הייתה בטוחה כי הישועה תגיע מהר יותר, אך בישיבה תמיד עודדו אות והיו איתה בקשר במהלך השנה, וחיזקו אותה כל העת בכוחו של רשב”י הקדוש להושיע, וכי בסוף תמיד רשב”י הקדוש מושיע, ושהצדיקים המקובלים ימשיכו להתפלל עבורה כל לילה ולילה עד שהיא תזכה לישועה! והבטיחו לה לא נעזוב את רשב”י הקדוש עד שתבשרי אותנו בבשורות טובות!

ארבע וחצי שנים לאחר שהתחברה למשפחת אור הרשב”י, שבוע וחצי לפני ל”ג בעומר, בדרך לשדה תעופה לטיול מאורגן מטעם העבודה, היא קיבלה טלפון מבית החולים. על הקו היה הרופא שלה. “אני מבקש לפגוש אותך עוד היום”. רונית השיבה שהיא בדרך לשדה התעופה, לנסיעה מאורגנת. “זה לא לטלפון. אני צריך לפגוש אותך פנים מול פנים. רק רציתי להגיד לך שצדקת. רבי שמעון בר יוחאי מסוגל להכל”.

רונית לא ידעה את נפשה. היא ראתה בעיניים כי גם כשאין סיכוי, וגם אם לוקח זמן, בסוף רבי שמעון בר יוחאי הביא לה בן מתוק ובריא. היא קראה את שמו ‘שמעון מאיר’, לזכור ולהזכיר לכולם, שרבי שמעון בר יוחאי יכול להאיר לכל אחד ואחת את החיים!

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן