התקשרו עוד היום
shutterstock_1026944665
אור הרשב"י

אור הרשב"י

סיפורים מרתקים מתוך המגזין של ישיבת אור הרשב"י

משפחת הישועות הגדולה בעולם

“משפחת הישועות הגדולה בעולם”

מה משפחת אור הרשב”י זוכה לקבל מרשב”י הקדוש?

אין אדם בעולם שלא שמע על “משפחת אור הרשב”י”. בכל עיר ועיר, בכל רחוב ובכל משפחה, יש מישהו המחובר למשפחה, וזוכה לראות ניסים וישועות עצומות בכוחו של רשב”י הקדוש.

אך מה זו המשפחה של רשב”י??? לא כולם יודעים

“המשפחה של רשב”י”, אלו אנשים שקבלו על עצמם באופן חודשי להחזיק את המוסדות הקדושים של רבי שמעון בר יוחאי במירון. כבר בתקופתו של האר”י הקדוש, הקימו גדולי המקובלים ישיבה על קברו שבמירון. והישיבה הזו ממשיכה להתקיים עד היום, כשרק בתקופה האחרונה התווספו עוד עשרות מקובלים לישיבה הקדושה, ההוגים יום וליל בתורת הזוהר.

בני משפחתו של רשב”י הינם בדרגה אחרת. אלו אנשים אשר קיבלו על עצמם להתמסר בעבור הצדיק ללא לאות. גם כשקשה להם, הם ממשיכים את התמיכה במסירות נפש. אין דבר העומד בפניהם, ותמיד תמיד הם עומדים מוכנים לעשות הכל למען רשב”י הקדוש. ובתמורה לכך, הם זוכים שגם מקובלי הישיבה מוכנים לעשות הכל למענם. מקובלי הישיבה מרגישים חובה עצומה אליהם, כי אנשים אלו הם המחזיקים את מוסדותיו של הצדיק במירון, ולכן גם בחגים בראש השנה וביום כיפור ובחול המועד, גם בקור ובשלגים ובקיץ הלוהט, הם כאן במסירות נפש. הם מגיעים לישיבה לבקש עבורם ולהתחנן בלא הפסקה בכדי להביא להם ישועה.

כל מה שהמקובלים עושים עבורכם ולמענכם:

ישיבת המקובלים אור הרשב”י –

ישיבת המקובלים הקדושה הלומדים את סודות הזוהר והקבלה הקדוש בקדושה וטהרה, פועלת בכל יום ויום משעת חצות הלילה (12:30 בלילה) ועד לאחר תפילת הנץ החמה. בשעת חצות העולם נקי וטהור יותר וללא חטא, וזהו הזמן המסוגל לבקש בקשות ולהיענות.

מעמד ‘פדיון הנפש’

בשעת “עלות השחר” (כשעה וחצי לפני שעת הנץ החמה), עורכים המקובלים את מעמד “פדיון הנפש”. שעה זו היא שעה מסוגלת מאוד, כפי שכותב הזוהר הקדוש: “בשעה זו עובר הקב”ה מכסא דין לכסא רחמים”. התיקון נערך על פי סודות הרש”ש, באמירת פיטום הקטורת בסדר המיוחד לרשב”י הקדוש.

ישיבת ‘שערי דמעה’ לתלמוד והוראה בתורתו של רשב”י הקדוש

שעת התפילה מסתיימת, ורבני הישיבה מגיעים ללמוד את הזוהר הקדוש ולימוד הגמרא בתורתו של רשב”י. הלימוד מתקיים ברציפות וללא הפסק של דיבור כלל וכלל, החל משעות הבוקר המוקדמת, ועד השעה 18:00 בערב. כשבשעת חצות היום עורכים רבני הישיבה ותלמידי החכמים הספונים באהלה של תורה, תיקון מיוחד והזכרת שמות. מלבד הזכרת השמות שנעשית בכל שעות היום והלילה, נערך גם במשך היום תיקון גדול באמירת כל ספר התהילים, אמירת י”ג מידות של רחמים, תקיעות שופר והקפות קודש עם הזכרת כל שם ושם שנשלח לתפילה להיכלא דרשב”י.

בני משפחת הרשב”י זוכים להיות שותפים בכל הדברים הגדולים שנעשים במיוחד לכבודו של רשב”י הקדוש!

מי שמחובר למשפחת אור הרשב”י, זוכה שעל ידי תרומתו מפעילה הישיבה את כל מערך הלימוד ותיקוני הקודש שאינו פוסק לרגע על קברו של רשב”י הקדוש. מי שזוכה להיות מחובר למשפחת אור הרשב”י, זוכה שעל ידי תרומתו מפעילה הישיבה ומארגנת את ההילולא הגדולה במירון, וזוכה בכך שרבבות יהודים יתארחו בהכנסת האורחים הגדולה בעולם, בסמוך לקברו של רבי שמעון בר יוחאי. מי שמחובר ותורם למשפחת אור הרשב”י זוכה שכל זכות התפילות, התיקונים, הבכיות והתחנונים, הכל הכל נזקף לזכותו לנצח נצחים.

24 שעות לישועת עם ישראל

בישיבת המקובלים “אור הרשב”י”, חשים אחריות עצומה שלא להפסיק את התפילה – אף לא לרגע אחד, עבור מי שמתאמץ כל כך בשביל הרשב”י, ועל כן בכל שעות היממה, עוסקים המקובלים בתפילות, בלימוד הזוהר ובתיקונים מיוחדים, בכדי שלא תיפסק ההתעקשות על בני המשפחה – עד אשר יזכו לבשורות טובות.

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן