התקשרו עוד היום
shutterstock_1017833515
אור הרשב"י

אור הרשב"י

סיפורים מרתקים מתוך המגזין של ישיבת אור הרשב"י

כוח השמירה והישועה לעם ישראל

כוח השמירה והישועה לעם ישראל

“הצצה נדירה והיסטורית, לסודות הכמוסים והנעלמים ביותר המתרחשים בקבר הרשב”י במירון”

בפעם הראשונה בהיסטוריה, נחשפים הסיפורים הכמוסים ביותר, המתרחשים בכל יום ויום בישיבת המקובלים אור הרשב”י במירון * לראשונה חושפים המקובלים: מה הוא כוח הזוהר הקדוש, המסוגל לפעול ניסים ורחמים עבור כל אדם? * לקרוא ולהאמין!

ישיבת המקובלים במירון, הישיבה הקדושה הנישאת במרומי ההר תחת ציונו של רשב”י הקדוש, שוקקת חיים בכל ימות השנה. בוקר וערב, באשמורת ובחצות, בקיץ ובחורף, בשרב ובשלג. המקובלים הקדושים היושבים בהיכלא קדישא במירון, אינם נותנים לדבר להפריע את סדר יומם. התיקונים, התפילות, הלימוד והדלקת הנרות. הילת הקדושה האופפת את המקום, לא מותירה מקום לספיקות. אכן, רוח הקודש שורה בהיכל הלימוד של מקובלי “אור הרשב”י”.

מי פילל ומי מילל, שדווקא בזמנים הקשים ביותר לעם ישראל, כאשר חרב המשחית מתהפכת בראש חוצות, ואין יום שאין קללתה גדולה מחברתה, דווקא בימים אלו יקיימו בסוד קדושים את התיקונים הכבירים מתורת הקבלה, שרק בכוחם זוכים אנו לראות בחוש ובמו עיננו ניסים וישועות עצומים. אלו אותם תיקונים שנערכו בימי קדם על ידי ענקי הקבלה, ממשיכי דרכו של רבי שמעון בר יוחאי זיע”א, הלא הם האר”י הקדוש וחבורתו, תלמידו המובהק רבי חיים ויטאל, והרש”ש הקדוש. התיקונים הקדושים והמעשים הכבירים שהחיו מתים, ריפאו חולים וחוללו בעולם ניסים שלא נראו כדוגמתם, ממשיכים היום במלא עוזם ומשפיעים שפע של רחמים על העולם כולו.

“מסורת הקבלה שלא פסקה מעולם”

“תורת הקבלה” שהחלה להפציע בימי הזוהר הקדוש, הביאה את העולם לדרגה רוחנית שלא הייתה קודם לכן. חכמי ומקובלי ישיבת אור הרשב”י, ההוגים מבוקר עד ליל בתורת הזוהר ובספרי הקבלה, הם אלו האוחזים את כוחו ולומדים את קדושתו של רבי שמעון בר יוחאי. מקובלי הישיבה, קיבלו על עצמם להתמסר  בכל מאודם וללמוד עבור עם ישראל, כדי לקרוע את שערי השמים בתפילה עבור ישועתם.

וצריך לדעת, שזו אחריות עצומה מאין כמוה. המקובלים יודעים ומכירים בכוח התורה והזוהר הקדוש שנמסר בידיהם, וחשים תחושת אחריות, לפעול בכל הכוח אצל רשב”י הקדוש בכדי להביא מזור ומרפא לכל חולי ומכאוב.

עמך בית ישראל זקוק לישועה. מי ברפואה, ומי בפרנסה, מי בזיווג ומי בפרי בטן. שוועתם של הזקוקים לישועה, מגיעה אל מקובלי הישיבה, ובכל פעם שהם שומעים על צער ומכאוב הפוקד יהודי, הם מתמלאים בצער גדול, ולא מרפים לרגע מתפילה בעבור ישועתו של האדם.

כוח הניסים של רשב”י מזעזע את העולם!

מי שמכיר את כוח הניסים של רשב”י הקדוש, בוודאי שואל את עצמו “כיצד זה קורה…” “האם לתורת הקבלה יש כוח להוציא כל אדם ממצבו?”

התשובה היא “כן”. רבי שמעון בר יוחאי הבטיח לפני פטירתו, ואמר: “יכולני לפטור את כל העולם ממידת הדין למידת הרחמים”, מקובלי הישיבה המתפללים בקברו שבמירון, ולומדים בהנהגות הקודש שרשב”י הקדוש הנהיג, והוגים בספר הזוהר, מתוך צומות והנהגות קדושות שאין אדם רגיל יכול לעמוד בהם. רק להם יש את הכוח לפעול ישועות מכוח הצדיק, ולפטור את העולם כולו ממידת הדין למידת הרחמים. ואנו זוכים לראות זאת בעינינו ממש!

הצדיק משיב טובה תחת טובה

ידוע, כי כוחם של הצדיקים בשמים, גבוה יותר מאשר בארץ, ואז, כשהם בעולם האמת, הם מחזיקים את כסא הכבוד ומרעישים את כל המלאכים להיטיב עם המיטיבים עם תורתם והמתפללים עבורם. הצדיקים אינם שוכחים אף טובה שיהודי עושה עבורם, ובוודאי שכאשר עושים נחת רוח לצדיק, אזי הוא מרעיש עולמות ואינו נח עד שמשיב טובה למי שעשה עבורו נחת רוח.

כמה אנשים ישנם הזקוקים לישועה? כמה חולים שוכבים בבתי החולים בייסורי נפש נוראיים? כמה מחכים שנים ארוכות לזיווג הגון? כמה מצפים לילדים? לכמה מאתנו קשה עם שלום בית? צער גידול בנים? כמה מאתנו מתקשים לסגור את החודש או מתמודדים עם הפסדים גבוהים? ועוד ועוד. והחכם עיניו בראשו, כי אם אין לנו מספיק זכויות להטות את כף הדין, בואו נמנה את רשב”י הקדוש למליץ טוב עבורנו, שיפעל בשמים למעננו – לזכות לישועה אמיתית.

זהו הכוח האדיר של תיקוני המקובלים הנערכים בכל יום ויום. כי מי שעושה טובה לצדיק ומחזיק את מוסדותיו של הצדיק, הצדיק משיב עבורו טובה תחת טובה, ובכל יום ויום מתבשרים עוד ועוד אנשים – אלו שהשכילו להתחבר לכוח החזק בעולם – על ישועות למעלה מדרך הטבע. כי כוח הקבלה, הוא הכוח החזק ביותר למען עם ישראל, והוא זה אשר יביא את הגאולה השלימה במהרה בימינו. אמן.

 

פניה אישית

בני משפחת אור הרשב”י היקרים. אנו כאן בהיכל ישיבת המקובלים אור הרשב”י, עושים עבורכם ועבור עם ישראל את כל תיקוני הקודש עבור כל אחד ואחת ממשפחת אור הרשב”י. חשוב שתדעו, שכאשר אדם זוכה לתת את התרומה לרשב”י, הוא אינו יודע מה הוא פועל במעשה זה. האדם מרגיש שעושה מעשה קטן, אך האמת היא שבפעולה זו הוא זוכה להפעיל את הכוחות החזקים בעולם עבור הישועה שלו.

הרבה פעמים אנו נתקלים באנשים שמתקשים לתרום. לא קל בכל חודש בחודשו לתת את התרומה לצדיק. ובמיוחד שהשטן (היצר הרע) לא רוצה שיהיה לנו טוב בחיים ותמיד מערים קשים ומכשולים בדרכנו. אבל אדם צריך לדעת שכאשר הוא נותן לרשב”י, הצדיק לעולם לא שוכח זאת.

בני המשפחה היקרים! דעו כי כל אדם שמחובר למשפחת אור הרשב”י, יש עליו שמירה מיוחדת ושמו מוזכר בכל יום לישועה. אתם מוזמנים לבוא לישיבה הקדושה, ולראות בעינכם את רשימת השמות המונחת לפני הצדיקים לתפילה אישית.

אנו שמחים בכל יום לשמוע על עוד ועוד אנשים שזכו לישועה ונס בזכות כוח התפילות, ומקווים בקרוב שגם אתם תבשרו אותנו בבשורות טובות, בגאולה האישית שלכם, ובגאולת עם ישראל בקרוב ממש.

באהבת אמת,

ישיבת המקובלים

ישיבת אור הרשב”י – מירון

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן