התקשרו עוד היום
shutterstock_403754257
אור הרשב"י

אור הרשב"י

סיפורים מרתקים מתוך המגזין של ישיבת אור הרשב"י

השגרירה של רשב”י

סיפורה של לימור א.

כשלימור אבן-שלום מראשון לציון מדברת על הרשב”י, ניתן לראות זיק של אור בעיניה. הקשר שלה עם הצדיק לא יודע גבולות. היא מרגישה שגרירה של רבי שמעון בר יוחאי בעולם הזה, ומפרסמת בכל מקום ומקום את דבר הניסים הגדולים שזוכים אלו שמתחברים למשפחה של רשב”י. כל שכניה ומכריה יודעים על הקשר העמוק שלה עם רבי שמעון בר יוחאי, ועשרות סיפורי ניסים היא נושאת בין חיקיה, על ניסים שאירעו לאלו שמחוברים לרשב”י.

הילד נכנס לכיתת מצוינים—

יום אחד היא מתקשרת לצדיק. יש לה בקשה. הילד שלה לומד בחינוך מיוחד. ילד מתקשה שאינו מצליח בלימודים. היא מתחננת למקובלים שיעתירו עליו שיצליח. שיתקדם. שהרמה הלימודית שלו תשתפר. והלא יאומן קרה— ביום בהיר אחד, הודיעו לה מהנהלת בית הספר, שבעקבות השיפור המופלא בציונים ובהישגים של הילד, הוא עובר כיתה. ולא סתם כיתה, אלא לכיתת מצטיינים…

האבא יצא מבית החולים

אחת מחברותיה סיפרה לה על אביה, שנמצא בבית החולים במצוקה אמיתית. הרופאים הגדירו את מצבו “בין חיים למוות”. לימור לא וויתרה. “רוצי לרבי שמעון בר יוחאי ותתחברי למשפחה” התחננה בפניה. לימור לא הסתפקה בזה, אלא הרימה טלפון לרשב”י וצירפה את החברה. כעבור שבוע וחצי, האבא יצא מבית החולים לבית הבראה— הרופאים לא האמינו למראה עיניהם. החולה שהיה במצב של סכנת חיים, החל לתפקד, לאכול, חזר לעבוד על המחשב ולהתנהג כאחד האדם.

רשב”י הקדוש ממתק דינים

בין חברותיה ומכריה, וכמובן בין משפחתה, לימור היא השגרירה של רבי שמעון בר יוחאי. אין יום שלא מתקשרים אליה אנשים ומבקשים ממנה לבקש עליהם ישועות אצל הרשב”י. כולם יודעים כי ללימור, המחוברת לרשב”י, יש את הכוח לבקש עבורם. אין יום שחולף שבו היא לא מתקשרת למקובלים ומבקשת שיעתירו על מישהו שזקוק לישועה. פעם זה חברה, ופעם זה קרובת משפחה.

ויש לה מסר לעם ישראל: “לרשב”י הקדוש יש כוח לפעול עבור כל אחד ואחת בכל תחום שהוא צריך. רשב”י הקדוש ממתק דינים קשים בשמים. ומי שלא מאמין לכך, אני יכולה להעיד בפניו”.

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן