התקשרו עוד היום
shutterstock_1009837465
אור הרשב"י

אור הרשב"י

סיפורים מרתקים מתוך המגזין של ישיבת אור הרשב"י

הילדים של רבי שמעון

סיפורה המרגש של נעמה אליצור שלאחר 10 שנות ציפייה וטיפולים, זכתה להיכנס להריון בדרך טבעית וללדת שלישיית ילדים בריאים ומאושרים!

את הסיפור הבא תקראו פעם ועוד פעם, ולא תפסיקו לדמוע. זהו סיפור על קושי, על כאב, שהסתיים בשמחה גדולה ובאושר אינסופי.בגיל 27 זכתה נעמה אליצור להתחתן עם בחיר לבה. היא לא חשבה לרגע כי עלולה להיות בעיה כלשהי שישנה את מסלול חייה.

שנה עברה ועוד אחת, עוד שנה חולפת וגם ההיא שאחריה, וכבר חולפים להם 6 שנים, והם לא זוכים להיפקד.בכל השנים הללו, היא הייתה מחוברת לרבי שמעון בר יוחאי. בזמני קושי וצער, לפני בדיקות וטיפולים, הייתה מתקשרת לישיבת המקובלים ומדברת עם המוקדנית. שם הייתה מרגישה בנוח לפרוק את כאב וצערה, לבכות ולדמוע, ולבקש שיעשו עבורה הכל לפתוח את שערי השמיים.

לפני כשנתיים, 8 שנים לאחר שלא זכתה להיפקד, הגיעה נעמה למירון ביום ההילולא של רבי שמעון בר יוחאי. היא החליטה שהגיע הזמן לעשות מעשה, שיביא לה את הישועה.

היא נכנסה לישיבת המקובלים, והחליטה לתרום עבור הישיבה. היא ביקשה מהמקובלים שיעשו עבורה תפילה מיוחדת, ושהיא תזכה בקרוב ללדת באופן טבעי.

מקובלי הישיבה עצרו הכל. מול דמעות של אשה מיוסרת המייחלת לפרי בטן, הם אינם יכולים לעמוד. מקובלי הישיבה נעמדו בתפילה, וערכו מעמד גזירת בית הדין עבורה, שתזכה להיפקד עוד השנה בזרע של קיימא.

נעמה שבה לביתה מעודדת מהתפילות, מייחלת שבשמיים ייענו לתפילות, ושרבי שמעון בר יוחאי יראה את מסירות הנפש שלה בעבור הישיבה.

נעמה זכתה להיפקד—

שנה לאחר מכן, ילדה נעמה שלישייה מתוקה ומקסימה. 2 בנים ובת. ללא טיפולים. ללא קושי. בצורה הטבעית ביותר, אשר גם הרופאים השתוממו מכך.

ויש לה מסר לבני משפחת אור הרשב”י: רבי שמעון נמצא שם כל הזמן בשבילנו. הוא שומע ומקשיב לנו, וברגע הנכון והמתאים ביותר הוא שולח לנו את הישועה. אני רוצה לחזק ולעודד את כל הנשים שעדיין מייחלות לפרי בטן, אל-ייאוש! המשיכו לבטוח בכוחו של רשב”י, שיביא גם לכם נס ותקווה.

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן