התקשרו עוד היום
shutterstock_1121637890
אור הרשב"י

אור הרשב"י

סיפורים מרתקים מתוך המגזין של ישיבת אור הרשב"י

כמה מקטרגים בטלים ביום זה, בשבילך רבי שמעון בר יוחאי

בני משפחת אור הרשב”י מתרגשים:

“זה היום קיווינו לו – נגילה ונשמחה בישועתו”

“כמה מקטרגים בטלים ביום זה, בשבילך רבי שמעון בר יוחאי”

הנה הנה בא היום הגדול והמסוגל ביותר בשנה כולה, היום שעליו נאמר בספרים הקדושים שהוא כ”מזבח המכפר” ושכל מה שמבקשים ביום זה- רשב”י הקדוש מקיים. ביום זה, נעמוד כולנו מול קברו של מגלה תורת הזוהר, ענק הענקים, המסוגל שבמסוגלים, צדיק יסוד עולם רבי שמעון בר יוחאי זכותו תגן עלינו ועל כל ישראל אמן. ביום זה, יעלו רבבות יהודים למירון בכדי לשפוך שיח, לבקש ולהתחנן, ולהוושע!!!

יום ל”ג בעומר, הוא יום שבו מתבטלים כל הגזירות הרעות, וכל הדינים הרעים מכל איש בעם ישראל, וזו הסיבה שמאז פטירתו של רשב”י הקדוש, בכל שנה ושנה, עולים רבבות אנשים מכל קצווי תבל לבוא להתחנן לישועה האישית והישועה הכללית בזכותו של רשב”י הקדוש.

גם בדורות הקודמים שהדרך למירון הייתה נעשית בקושי רב, על גבי סוסים וחמורים, היו מטריחים עצמם גדולי עולם להגיע לקברו של התנא הקדוש רבי שמעון בר יוחאי. מסופר כי הבן איש חי זכותו תגן עלינו היה נוסע כמעט מידי שנה במשך חודש שלם מעיראק למירון על גבי סוס במסירות נפש של ממש, הכל כדי להיות אצל רשב”י הקדוש ולתת נשיקה על קברו ולזכות לישועה.

בדורנו אנו, זוכים אנו להמשיך את המסורת ולארח את רבבות עם ישראל וגדולי עולם המגיעים למירון, ולערוך את התיקונים הנשגבים ולקיים את ישיבת המקובלים על קברו של הצדיק.

 

סדרי יום ל”ג בעומר

עבור בני משפחת אור הרשב”י

לקראת יום ל”ג בעומר הקרב ובא, חשוב לנו לעדכן אתכם, בני משפחת הרשב”י, בכל מה שעומד להתרחש במירון ביום ההילולא קדישא של מושיען של ישראל, רבי שמעון בר יוחאי זכותו תגן עלינו ועל כל ישראל אמן.

שלושת ימי ההגבלה – בשלושת הימים הסמוכים לל”ג בעומר מקובלי הישיבה נוהגים במנהגי פרישות וקדושה מיוחדים, ובסיגופים מיוחדים לטהר ולהכין את נפשם לקראת יומא דהילולא של הרשב”י זיע”א.

מעמד ההדלקה העצום והקדוש – מיד בכניסת היום הקדוש, עולים מקובלי הישיבה לגג הציון, ושופכים עבור בני משפחת אור הרשב”י שמן רב אל מקום ההדלקה. גדולי עולם כרבי דוד אבוחצירא שליט”א ועוד, שולחים את מקובלי הישיבה לשפוך עבורם שמן. רבי דוד אף התבטא ואמר ש”שמן” ר”ת שומר מצרות נפשי, שע”י השמן אנו שומרים את נפשנו מכל דבר רע. אשרי עין ראתה זאת!!!

אוהל הכנסת האורחים הגדול – מקובלי הישיבה החליטו להקים במירון אוהלים עצומים להכנסת אורחים, בכדי להכניס את כל מאות האלפים העולים למירון ולארחם בסעודה ושתיה כדי שיוכלו לסעוד את סעודת ההילולא של רשב”י הקדוש, כפי שביקש לעשות, לישועת התורמים.

בשלטי הענק הנמצאים באוהלים האדירים, מתבקשים כל האורחים להזכיר ולבקש בפה מלא עבור כל תורמי אור הרשב”י, וכוח התפילות של רבבות העולים למירון, בוודאי עומד לזכותם של כל התומכים בהקמת האוהלים.

מתחם מיוחד למשפחת אור הרשב”י – חדש! בעקבות בקשות רבות שהגיעו אלינו, החל מהשנה יוקם מתחם מיוחד, אליו יוכלו להיכנס בני משפחת אור הרשב”י בלבד.

אוהל מיוחד לנשים – מידי שנה מפעילה הישיבה אוהל הכנסת אורחים מיוחד לנשים.

חלוקת מאות אלפי חוברות זוהר – לקראת ההילולא, הכינו מקובלי הישיבה מאות אלפי חוברות זוהר ללימוד תורתו של רשב”י הקדוש, כאשר בחוברות אנו מבקשים להזכיר ולומר בפה מלא כי זכויות הלימוד יהיו לישועתם ולזכרם של בני משפחת אור הרשב”י.

סדר התיקונים הקדוש ליום ל”ג בעומר עבור בני משפחת אור הרשב”י – בליל ל”ג בעומר וכן למחרת ביום הקדוש, עורכים המקובלים סדר תפילות מיוחד ללא הפסקה של רגע. תפילות אלו נערכות בסודות הקודש רק פעם אחת בשנה לישועת כל בני המשפחה של רשב”י והתומכים במוסדות הקדושים. חשוב לציין כי התיקונים נעשים עבור כל ישועה וישועה בנפרד, כשכל שעה מוקדשת לישועה מסוימת, בכדי שהתורמים שלא זכו להגיע למירון יוכלו מביתם לכוון  את נפשם וליבם לתיקון הנערך באותה שעה במיוחד עבורם.

מעמד הכנסת ספר התורה שנכתב מדי שנה לזכות ולישועת משפחת אור הרשב”י – בספר דניאל מובא “ובעת ההיא ימלט עמך כל הנמצא כתוב בספר… התורה” על פי הקבלה יש ענין גדול מאד לכתוב ספר תורה לישועה והצלחה, כמו שנאמר בפסוק, ולכן הוחלט לפני שנים רבות לכתוב ספר תורה מיוחד שיהיה מוקדש למשפחת אור הרשב”י בלבד, כשבמעמד הכנסת ספר התורה משתתפים כל גדולי ישראל, ומעתירים בתפילה ברגעים הנעלים של פתיחת ההיכל.

פניה אישית מלב אוהב!!

תורמים יקרים ואהובים!

דעו לכם, כי כל השנה המקובלים מתפללים עבורכם ועבור עם ישראל. אך את היום הנורא והקדוש ל”ג בעומר, מייחדים המקובלים למען משפחת אור הרשב”י בלבד, כי ביום זה יש עניין עצום להזכיר ולפעול  אצל רשב”י הקדוש.

כל מי שראה בעיניים את מעמדי התיקונים, את הכנסת ספר התורה, את מעמד ההדלקה, ואת הכנסת האורחים, יודע בוודאות כי עושים עבור ישועתו את הדברים הנשגבים ביותר.  ביום ל”ג בעומר אנו עושים עבורכם דברים נפלאים ועצומים בכדי להביא לכם את ישועתו של רשב”י הקדוש.

אנו מזמינים אתכם באהבה גדולה לבוא להשתתף בסעודות הקודש הגדולות ובמיוחד במעמד הכנסת ספר תורה שנכתב במיוחד למען ישועתכם. צירפנו מפה בה תוכלו לראות את המיקומים המדויקים ואת השעות המדויקות ולבוא להשתתף במעמדים העצומים הנערכים במיוחד עבורכם.

 

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן